شماره تماس: 81664076-021 -09122020544- 09128447598

ما بهترین سیستم های توزین و باسکول های تریلی کش و کامیون کش را به شما معرفی میکنیم

درباره ما

گروه صنعتی توزین بعنوان بزرگترین طراح و تولید كننده انواع باسکول جاده ای به ظرفیت باسکول  50 تن , باسکول 60 تن , باسکول 20 تن , باسکول 80 تن , باسکول 100 تن , باسکول خاورکش , باسكول های كفه ای 1 تن الی 10 تن ، باسكولت های تجاری 150 كیلوگرمی و 500 كیلوگرمی و ترازوی دارو خانه ای دیجیتال قد و وزن ، سیستم های توزین، اتوماسیون توزین و انواع لودسل های چینی و کره ای زمیک ، کلی و سها ، انواع نمایشگرهای وزن ، انواع باسکول آویز یک تن تا ده تن کنترلی و رادیویی، آماده ارائه مشاوره در خصوص تامین نیازهای مرتبط مشتریان محترم و در خدمت تمامی اصنافی كه به نوعی با امر توزین و باسکول در ارتباطند میباشد .

  • تاریخچه:

رشد روز افزون علم و فن‌آوری در ریع پایانی قرن بیستم و ورود علوم الكترونیک در كلیه حوزه‌های علمی به ویژه حوزه تجهیزات اندازه‌گیری باعث شد كه شركت توزین الكتریک در نیمه دوم سال 1372 با موضوع فعالیت طراحی و تولید سیستم‌های سنجش وزن تاسیس گردد. تاسیس واحد تحقیق و توسعه R&D از بدو فعالیت بیانگر اهداف بلند و استراتژیک موسس گروه می‌باشد. بكارگیری نیرو‌های نخبه و كار‌آمد و فارغ التحصیلان ممتاز مراكز علمی داخل و خارج كشور از دیگر اهداف موسس مجموعه بوده و بدین لحاظ با ورود پی‌در‌پی محصولات متنوع و استمرار بهینه سازی تجهیزات الكترونیكی در مدت بسیار كوتاهی سهم عمده‌ای از بازار را به این گروه اختصاص و توزین الكتریک را سرآمد رقبای دیرینه خود گردانید است.

  • اهداف:

تفكرات بلند و خلاقیت منحصر بفرد مجموعه مدیریتی گروه توزین، اهداف آرمانی را برای خود ترسیم و همواره در جهت عملیاتی نمودن آنها اهتمام ورزیده است. این اهداف ناشی از اعتقادات مذهبی و تعلقات ملی می‌باشد.طراحی و تولید ابزار دقیق و , باسکول , در با استفاده از فنآوری روز و توسعه اشتغال سه هدف عمده و استراتژیك این گروه می‌باشد.

  • اهداف آینده:

محدودیت منابع كافی، مواه اولیه روز به روز در سطح دنیا با ارزش‌تر می‌گردد، بنابراین انجام عملیات توزین در فرآیند تولید امری اجتناب ناپذیر است. لذا بحث سنجش در تمامی ابعاد یكی از امور فوق‌العاده با ارزش در دهه آتی است. ما با بهره‌گیری از پتانسیل نیروی انسانی موجود بعنوان سرمایه اصلی، بهره‌مندی از بهنگام‌ترین فن‌آوری‌های روز و استفاده از تجهیزات و امكانات سخت افزاری پیشرفته برآنیم كه با پوشش بازار داخلی به بازار جهانی بیاندیشیم، چون معتقدیم فردا از آن كسانی است كه در سطح ملی فعالیت می كنند و به بازار جهانی می اندیشند.

در اولین سفارش «باسکول» خود از کارشناسان این مجموعه مشاوره رایگان بگیرید.

0
مشتری راضی
0 ساعته
پشتیبانی
سال
سابقه درخشان
شعبه
در تهران
باز کردن چت واتساپ
به کمک نیاز دارید
سلام دوست عزیز.
آیا میتوانم به شما کمک کنم؟!
(در نسخه دسکتاپ برای انتقال به واتساپ بعد از انتقال اول روی دکمه open whatsapp کلیک کنید.)